$334.51
$369.06
Compare Price
You save
$34.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1162829
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1162829 Lighter Pipe S/a 436l 2 4 Grdl
Item:
#1260721
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1162829 |
| Manufacturer Part # | 1162829 |
| Height | 2.05" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1162829 Lighter Pipe S/a 436l 2 4 Grdl
$334.51
$369.06
You save
$34.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1162829 Lighter Pipe S/a 436l 2 4 Grdl