$63.53
$70.10
Compare Price
You save
$6.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1164239F Burner Shield Assembly
Item:
#1260207
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1164239F |
| Manufacturer Part # | 1164239F |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1164239F Burner Shield Assembly
$63.53
$70.10
You save
$6.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1164239F Burner Shield Assembly