Free Shipping
Free Shipping
$1,541.62
$1,700.89
Compare Price
You save
$159.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1164379
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1164379 Door Warmer Assy Blac K
Item:
#1259922
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1164379 |
| Manufacturer Part # | 1164379 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1164379 Door Warmer Assy Blac K
$1,541.62
$1,700.89
You save
$159.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1164379 Door Warmer Assy Blac K