$119.01
$131.30
Compare Price
You save
$12.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1164546
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1164546 Pipe 3/8 X 16 1/2
Item:
#1260314
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1164546 |
| Manufacturer Part # | 1164546 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1164546 Pipe 3/8 X 16 1/2
$119.01
$131.30
You save
$12.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1164546 Pipe 3/8 X 16 1/2