Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1165137
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1165137 Pilot .016 Nat 3chl 1
Item:
#1519888
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1165137 |
| Manufacturer Part # | 1165137 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1165137 Pilot .016 Nat 3chl 1
