$59.14
$65.25
Compare Price
You save
$6.11
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1165190
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1165190 Cover Plt Shld
Item:
#1260757
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1165190 |
| Manufacturer Part # | 1165190 |
| Height | 3.2" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1165190 Cover Plt Shld
$59.14
$65.25
You save
$6.11
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1165190 Cover Plt Shld