$109.97
$121.34
Compare Price
You save
$11.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1165767
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1165767 Pilot Shield
Item:
#1260821
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1165767 |
| Manufacturer Part # | 1165767 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1165767 Pilot Shield
$109.97
$121.34
You save
$11.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1165767 Pilot Shield