Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1170350 Signal Light 5/16" Amber 250v
Item:
#1140724
Technical details
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1170350 |
| Manufacturer Part # | 1170350 |
| Height | 11" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1170350 Amber Signal Light 250v [ Fits Hole 5/16" ] [10" Leads ], [color Amber] [ Type Hat Flat ][ Bezel White], [ Uses 5/16" Tinnerman Fastener Clip # 26-2263 ]
