Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend aftermarket .
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1170352
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1170352 Temp Probe
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1170352 |
| Manufacturer Part # | 1170352 |
| Height | 0.3" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1170352 Temp Probe 3/16" X 4" With 36" Wire Leads, Used With Temp Control Board # 461238, Southbend, Oven Series V Vs, X Xe Xs Xse With, Serial # Beginning With 88a & Up.

