$393.37
$454.67
Compare Price
You save
$61.30
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1171540
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1171540 Kit Prop Con 304 4b
Item:
#1260608
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1171540 |
| Manufacturer Part # | 1171540 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1171540 Kit Prop Con 304 4b
$393.37
$454.67
You save
$61.30
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1171540 Kit Prop Con 304 4b