$383.07
$500.49
Compare Price
You save
$117.42
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1171544
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1171544 Kit Prop Conv 321 6b
Item:
#1261037
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1171544 |
| Manufacturer Part # | 1171544 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1171544 Kit Prop Conv 321 6b
$383.07
$500.49
You save
$117.42
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1171544 Kit Prop Conv 321 6b