$470.90
$519.55
Compare Price
You save
$48.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1171547
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1171547 Kit Nat Conv 323 6b
Item:
#1260270
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1171547 |
| Manufacturer Part # | 1171547 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1171547 Kit Nat Conv 323 6b
$470.90
$519.55
You save
$48.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1171547 Kit Nat Conv 323 6b