$22.66
$25.00
Compare Price
You save
$2.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1172181
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1172181 Elbow Female 1/4npt X 3 /8cc Br
Item:
#1260836
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1172181 |
| Manufacturer Part # | 1172181 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.92" |
| Depth | 1.52" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1172181 Elbow Female 1/4npt X 3 /8cc Br
$22.66
$25.00
You save
$2.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1172181 Elbow Female 1/4npt X 3 /8cc Br