$70.62
$77.91
Compare Price
You save
$7.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1172769 Co Power Cord
Item:
#1190043
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1172769 |
| Manufacturer Part # | 1172769 |
| Height | 1.3" |
| Width | 11.65" |
| Depth | 16.1" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1172769 Co Power Cord
$70.62
$77.91
You save
$7.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1172769 Co Power Cord

