$696.85
$768.85
Compare Price
You save
$72.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1173084
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1173084 Dfr 36 Riser Front Asm Ss
Item:
#1259660
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1173084 |
| Manufacturer Part # | 1173084 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1173084 Dfr 36 Riser Front Asm Ss
$696.85
$768.85
You save
$72.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1173084 Dfr 36 Riser Front Asm Ss