Free Shipping
Free Shipping
$1,143.56
$1,261.70
Compare Price
You save
$118.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1173350 U Filr/grate Supt Assemb Ly 36
Item:
#1260986
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1173350 |
| Manufacturer Part # | 1173350 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 11.4 lbs |
| Weight | 11.4 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1173350 U Filr/grate Supt Assemb Ly 36
$1,143.56
$1,261.70
You save
$118.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1173350 U Filr/grate Supt Assemb Ly 36