$133.64
$147.45
Compare Price
You save
$13.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1173709
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1173709 Brace Left Rt Bottom C S
Item:
#1260736
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1173709 |
| Manufacturer Part # | 1173709 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 21.85" |
| Weight | 1.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1173709 Brace Left Rt Bottom C S
$133.64
$147.45
You save
$13.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1173709 Brace Left Rt Bottom C S