$438.86
$484.20
Compare Price
You save
$45.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1173720 Support Front Rear 36 Cs
Item:
#1260875
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1173720 |
| Manufacturer Part # | 1173720 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 38" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1173720 Support Front Rear 36 Cs
$438.86
$484.20
You save
$45.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1173720 Support Front Rear 36 Cs
