Free Shipping
Free Shipping
$861.93
$950.97
Compare Price
You save
$89.04
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1174398 Grease Drawer Assy
Item:
#1266538
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1174398 |
| Manufacturer Part # | 1174398 |
| Height | 3.75" |
| Width | 16" |
| Depth | 29.25" |
| Weight | 5.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1174398 Grease Drawer Assy
$861.93
$950.97
You save
$89.04
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1174398 Grease Drawer Assy