Free Shipping
Free Shipping
$1,303.59
$1,438.27
Compare Price
You save
$134.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1174810
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1174810 Valve Dual Pilot W/sole Noid
Item:
#1262201
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1174810 |
| Manufacturer Part # | 1174810 |
| Height | 3.15" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1174810 Valve Dual Pilot W/sole Noid
$1,303.59
$1,438.27
You save
$134.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1174810 Valve Dual Pilot W/sole Noid