$185.97
$205.17
Compare Price
You save
$19.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1175460
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1175460 Door Switch S/a C.o.
Item:
#1262555
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1175460 |
| Manufacturer Part # | 1175460 |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1175460 Door Switch S/a C.o.
$185.97
$205.17
You save
$19.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1175460 Door Switch S/a C.o.