$44.48
$49.07
Compare Price
You save
$4.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1175557 Door Switch Bracket
Item:
#1262909
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1175557 |
| Manufacturer Part # | 1175557 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1175557 Door Switch Bracket
$44.48
$49.07
You save
$4.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1175557 Door Switch Bracket