$95.34
$105.19
Compare Price
You save
$9.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 1175707
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1175707 Buzzer Adjustable 120v 60hz
Item:
#1149590
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1175707 |
| Manufacturer Part # | 1175707 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Southbend 1175707 Buzzer Adjustable 120v 60hz
$95.34
$105.19
You save
$9.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1175707 Buzzer Adjustable 120v 60hz

