$27.23
$30.04
Compare Price
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1176285
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1176285 Adapter 3/8 Fpt X 3/8 Mpt
Item:
#1136532
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1176285 |
| Manufacturer Part # | 1176285 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Southbend 1176285 Adapter 3/8 Fpt X 3/8 Mpt
$27.23
$30.04
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1176285 3/8 Fpt X 3/8 Mpt, Southbend
