$862.21
$951.29
Compare Price
You save
$89.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1176436
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1176436 Timer 60min Motorized 50 Cyc
Item:
#1264659
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1176436 |
| Manufacturer Part # | 1176436 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1176436 Timer 60min Motorized 50 Cyc
$862.21
$951.29
You save
$89.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1176436 Timer 60min Motorized 50 Cyc
