- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
SPG International SU1172CPMO Amco Security Unit For Mobile Use Includes 4 Shelves
| Manufacturer | SPG International |
|---|---|
| Model Number | SU1172CPMO |
| Manufacturer Part # | SU1172CPMO |
| Height | 70" |
| Depth (front - back) | 18" |
| Finish | Chrome Finish |
| Intermediate Shelves | 2 Shelves |
| Width (side - side) | 48" |
| Type | Mobile |
| Construction | Wire |
| Height | 70" |
| Width | 48" |
| Depth | 18" |
| Weight | 203 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
SPG International, SU1172CPMO, Amco Security Unit, for mobile use, includes 4 shelves, 4 posts, 1 set of lockable doors, 2 side panels and 1 set of back panels, 48"W x 18"D x 70"H, Plating Plus™ finish (5" dia. casters not included)
