$32.70
$79.00
Compare Price
You save
$46.30
(59%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
SPG International TF336C ISS Shelving Frame 3-sided 36"W X 18"D
Item:
#905630
Technical details
| Manufacturer | SPG International |
|---|---|
| Model Number | TF336C |
| Manufacturer Part # | TF336C |
| Width (side - side) | 36" |
| Finish | Chrome |
| Type | Tubular |
| Depth (front - back) | 18" |
| Width | 36" |
| Depth | 18" |
| Weight | 7.75 lbs |
SPG International TF336C ISS Shelving Frame 3-sided 36"W X 18"D
$32.70
$79.00
You save
$46.30
(59%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
SPG International, TF336C, ISS Shelving Frame, 3-sided, 36"W x 18"D, square tubular, Plating Plus™ finish
