Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
SPG International W1248CPSH-2 AMCO II® Wall Kit 2 Shelf 12" X 48"
Item:
#904898
Technical details
| Manufacturer | SPG International |
|---|---|
| Model Number | W1248CPSH-2 |
| Manufacturer Part # | W1248CPSH-2 |
| Construction | Wire |
| Width (side - side) | 48" |
| Depth (front - back) | 12" |
| Height | 22" |
| Width | 48" |
| Depth | 12" |
| Weight | 24 lbs |
SPG International W1248CPSH-2 AMCO II® Wall Kit 2 Shelf 12" X 48"
About this item
Product Details
Product Details
SPG International, W1248CPSH-2, AMCO II® Wall Kit, 2 shelf, 12" x 48", original
