FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
SPG International WSP-1260 Universal Stainless Pot Rack Wall-mounted 60" Long
| Manufacturer | SPG International |
|---|---|
| Model Number | WSP-1260 |
| Manufacturer Part # | WSP-1260 |
| Width (side - side) | 49" - 60" |
| Depth (front - back) | 12" |
| Construction | Stainless Steel |
| Bar Design | Single |
| Gauge | 16 Gauge |
| Width | 60" |
| Depth | 12" |
| Weight | 40 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
SPG International, WSP-1260, Universal Stainless Pot Rack, wall-mounted, 60" long, single bar design with solid overshelf, with stainless steel double hooks, stainless steel construction
