$12.99/Case
$22.02
Compare Price
You save
$9.03
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Spill-Stop 600-00 Flight Paddle 18" (4) Glass - 1/Case
Item:
#1818543
Technical details
| Manufacturer | Spill-Stop |
|---|---|
| Model Number | 600-00 |
| Manufacturer Part # | 600-00 |
| Material | Wood |
| Type | Beer Or Wine |
| Height | 0.75" |
| Width | 18" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.9 lbs |
| UPC | 600007 |
Spill-Stop 600-00 Flight Paddle 18" (4) Glass
$12.99/Case
$22.02
You save
$9.03
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Spill-Stop, 600-00, Flight Paddle, 18", (4) glass, wood
