$53.65
$86.09
Compare Price
You save
$32.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sporlan C-305-S Drier 5/8 Od Lld 305s
Item:
#1202107
Technical details
| Manufacturer | Sporlan |
|---|---|
| Model Number | C-305-S |
| Manufacturer Part # | C-305-S |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 3.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sporlan C-305-S Drier 5/8 Od Lld 305s
$53.65
$86.09
You save
$32.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sporlan C-305-S Drier 5/8 Od Lld 305s

