Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sporlan E5S120HP Solenoid Valve 1/4 R404a R22e52
Item:
#1202109
Technical details
| Manufacturer | Sporlan |
|---|---|
| Model Number | E5S120HP |
| Manufacturer Part # | E5S120HP |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sporlan E5S120HP Solenoid Valve 1/4 R404a R22e52

