$170.83
$274.15
Compare Price
You save
$103.32
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sporlan FJ-1/2C Expansion Valve Thrmstc 3/8 In 1/2 Out 60 Cap
Item:
#1202111
Technical details
| Manufacturer | Sporlan |
|---|---|
| Model Number | FJ-1/2C |
| Manufacturer Part # | FJ-1/2C |
| Height | 3.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 1.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sporlan FJ-1/2C Expansion Valve Thrmstc 3/8 In 1/2 Out 60 Cap
$170.83
$274.15
You save
$103.32
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sporlan FJ-1/2C Expansion Valve Thrmstc 3/8 In 1/2 Out 60 Cap
