Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sporlan FV-1/4-C Sporlan Exp Valve Flare 1/4 X1/2 R 22 (109212)
Item:
#1192717
Technical details
| Manufacturer | Sporlan |
|---|---|
| Model Number | FV-1/4-C |
| Manufacturer Part # | FV-1/4-C |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sporlan FV-1/4-C Sporlan Exp Valve Flare 1/4 X1/2 R 22 (109212)
About this item
Product Details
Product Details
Sporlan FV-1/4-C Sporlan Exp Valve Flare 1/4 X1/2 R 22 (109212)

