Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other MKC-2 24/50-60 JAQ
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sporlan MKC-2 24/50-60 JAQ Coil Refrig Valve 24vac
Item:
#1203810
Technical details
| Manufacturer | Sporlan |
|---|---|
| Model Number | MKC-2 24/50-60 JAQ |
| Manufacturer Part # | MKC-2 24/50-60 JAQ |
| Height | 4" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sporlan MKC-2 24/50-60 JAQ Coil Refrig Valve 24vac
About this item
Product Details
Product Details
Sporlan MKC-2 24/50-60 JAQ Parker Coil Pkc-2-24 15w 24 Vac 50/60hz, For R42 Thru 56 Series Valves

