$40.23
$71.00
Compare Price
You save
$30.77
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sporlan SPOC-052-S Dryer Filter 1/4" Odf
Item:
#1325400
Technical details
| Manufacturer | Sporlan |
|---|---|
| Model Number | SPOC-052-S |
| Manufacturer Part # | SPOC-052-S |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sporlan SPOC-052-S Dryer Filter 1/4" Odf
$40.23
$71.00
You save
$30.77
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sporlan SPOC-052-S Dryer Filter 1/4" Odf