$276.10
$286.70
Compare Price
You save
$10.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other Y1093-LAC-4-210
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sporlan Y1093-LAC-4-210 Valve Control Head Pres 210psi
Item:
#1143517
Technical details
| Manufacturer | Sporlan |
|---|---|
| Model Number | Y1093-LAC-4-210 |
| Manufacturer Part # | Y1093-LAC-4-210 |
| Height | 3" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sporlan Y1093-LAC-4-210 Valve Control Head Pres 210psi
$276.10
$286.70
You save
$10.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sporlan Y1093-LAC-4-210 Material Copper, Inlet 1/2" Odf, Outlet 3/8" Odf, Pressure Range 210 Psi

