$553.80
$923.00
Compare Price
You save
$369.20
(40%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Spring USA S572-8/38 Chafer Stand 21-1/4"Dia X 6"H Round
Item:
#1790605
Technical details
| Manufacturer | Spring USA |
|---|---|
| Model Number | S572-8/38 |
| Manufacturer Part # | S572-8/38 |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Frame/stand |
| Height | 6" |
| Width | 21.25" |
| Depth | 17" |
| Weight | 11.6 lbs |
| UPC | 840768113419 |
Spring USA S572-8/38 Chafer Stand 21-1/4"Dia X 6"H Round
$553.80
$923.00
You save
$369.20
(40%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Spring USA, S572-8/38, Chafer Stand, 21-1/4"Dia x 6"H, round, titanium, for 6qt Radiance Induction Buffet Server
