Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Spring USA S574-6/23 Chafer Stand 18-3/4"W X 17-3/4"D X 6"H Square
| Manufacturer | Spring USA |
|---|---|
| Model Number | S574-6/23 |
| Manufacturer Part # | S574-6/23 |
| Type | Frame/stand |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 6" |
| Width | 18.75" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 9.8 lbs |
| UPC | 840768113303 |
About this item
Product Details
Product Details
Spring USA, S574-6/23, Chafer Stand, 18-3/4"W x 17-3/4"D x 6"H, square, stainless steel, for 5.8qt Radiance Induction Buffet Server
