Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1014-0601-1144
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Standard Keil 1014-0601-1144 Foot S/s F/ 1 1/2"od Sq
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 1014-0601-1144 |
| Manufacturer Part # | 1014-0601-1144 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 1014-0601-1144 Material Stainless Steel, Weight .485 Lb, Height 1-1/2 To 2-5/8" Height Adjustment, Load Capacity 2000 Lb, Outer Diameter 1-1/2" Square Tubing
