Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Standard Keil 1060-0431-1120 Stud Mount Leg 3/8 16 2 1/2" H
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 1060-0431-1120 |
| Manufacturer Part # | 1060-0431-1120 |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 1060-0431-1120 Leg Appliance, 3/8-16 Stud 2-1/2" To 3-1/2" High Satin Metal, Flange Foot 1" Adj, Holman Toaster Mm14 Mm16

