Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1060-0631-3447
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Standard Keil 1060-0631-3447 Leg Appl Gray Plastic Hex Ft
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 1060-0631-3447 |
| Manufacturer Part # | 1060-0631-3447 |
| Height | 5" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 1060-0631-3447 4" Leg [ Stud 3/8-16 ] [ Gray ] [material Plastic], [ Type Foot Hex ] Adj 4" To 5.5" [ General Use ]
