Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1072-0621-1755
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Standard Keil 1072-0621-1755 Leg (3/4 10 6"h S/s)
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 1072-0621-1755 |
| Manufacturer Part # | 1072-0621-1755 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 1072-0621-1755 Material Stainless Steel Leg, Weight 1.814 Lb, Height 6" Adjustable 1-3/4", Load Capacity 8000 Lb Per Set Of 4, Thread 3/4-10 Mounting Stud
