Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1320-1219-3000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Standard Keil 1320-1219-3000 Bearing
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 1320-1219-3000 |
| Manufacturer Part # | 1320-1219-3000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 1320-1219-3000 S/s 3/8" Hub 5/16" Width 1-5/16" Dia 1/4" Hole, Traulsen Uht-27 Uht-60 Upt276 Upt279 Upt4812 Upt4818, Upt488 Upt6012 Upt6018 Upt6024 Ust-27 Ust-60 Ust27, Ust32 Ust60

