$97.12
$122.46
Compare Price
You save
$25.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1452-3024-1251
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Standard Keil 1452-3024-1251 Drawer Slide 24"
Item:
#1129724
Technical details
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 1452-3024-1251 |
| Manufacturer Part # | 1452-3024-1251 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Standard Keil 1452-3024-1251 Drawer Slide 24"
$97.12
$122.46
You save
$25.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 1452-3024-1251 Drawer Slide 24"
