$25.36
$40.71
Compare Price
You save
$15.35
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Standard Keil 1480-1520-3438 Pan Drawr 16 1/4x21 3/4
Item:
#1131008
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 1480-1520-3438 |
| Manufacturer Part # | 1480-1520-3438 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 10.49 lbs |
| Weight | 10.49 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Standard Keil 1480-1520-3438 Pan Drawr 16 1/4x21 3/4
$25.36
$40.71
You save
$15.35
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 1480-1520-3438 Pan Drawr 16 1/4x21 3/4
