Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Standard Keil 1816-1010-3301 Drain Br .5"x2"
Item:
#1129250
Technical details
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 1816-1010-3301 |
| Manufacturer Part # | 1816-1010-3301 |
| Height | 2.26" |
| Width | 1.26" |
| Depth | 1.26" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 1816-1010-3301 Drain Br .5"x2"
