Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1816-1415-3301
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Standard Keil 1816-1415-3301 Sink Drain
| Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 1816-1415-3301 |
| Manufacturer Part # | 1816-1415-3301 |
| Height | 4.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 1816-1415-3301 1" Nps Drain 2" Flange 4" Long 1-3/8" Sink Opening, Brass Comes With Washer & Locknut, 0.96" Inside Dia. Drain Opening
