Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1816-1810-1368
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Standard Keil 1816-1810-1368 Sink Drain
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 1816-1810-1368 |
| Manufacturer Part # | 1816-1810-1368 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 1816-1810-1368 1-1/2" Nps Drain 3" Flange 1-1/2" Long 2" Sink Opening, Nickel Plated Brass Comes With Washer & Locknut, 1-1/2" Inside Dia. Drain Opening
