$0.34
$0.54
Compare Price
You save
$0.20
(37%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket .
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air 2732-1010-3251
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Standard Keil 2732-1010-3251 Thumbscrew
Item:
#1337476
Technical details
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 2732-1010-3251 |
| Manufacturer Part # | 2732-1010-3251 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Standard Keil 2732-1010-3251 Thumbscrew
$0.34
$0.54
You save
$0.20
(37%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 2732-1010-3251 Thumbscrew

